U nas nie ma hejtów, a ogłoszenia drobne są bezpłatne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
O nas

Właścicielem Portalu www.wkolonas.com jest:

firma "ALPIN"
ul. Targowa 26/39
87-100 Toruń

Portal ten skierowany jest do każdego z nas. Jego 2-ga strona podzielona została na cztery kategorie: "Droga życia", "Impreza", "Święta" i "Wypoczynek". Chodzi w nich o wydarzenia w życiu ludzi z sąsiedztwa: z naszej ulicy, dzielnicy, miasta.

"Droga życia" dotyczy etapów życia człowieka od narodzin aż do śmierci. Każdy, kto będzie chciał się dowiedzieć, co się wydarzyło, albo co ma się wydarzyć w pobliżu jego miejsca zamieszkania, wpisuje (po zalogowaniu) na stronie drugiej nazwę miasta i ulicę. Automatycznie wyświetli mu się strona, gdzie będą zaznaczone ("Nowe") tematy, np. narodziny, ślub i ostatnia droga. Wchodząc w te tematy dowie się, komu się urodziło, bądź urodzi dziecko, kto planuje ślub, albo kto umarł i kiedy będzie pogrzeb.

Zasada ta dotyczy również pozostałych trzech kategorii. Możecie za pomocą wiadomości tekstowych powiadomić (przed), a zdjęć i linków wideo pokazać (po) jak wyglądała wasza osiemnastka, studniówka, bądź wieczór kawalerski; jak przystroiliście Wasze domy na święta Bożego Narodzenia, albo gdzie spędziliście urlop ( tylko nie powiadamiajcie o urlopie przed wyjazdem, bo to również jest wiadomość, że nikogo w tym czasie nie będzie w domu).

Zakładka "A co w mieście" skierowana jest do urzędów miast i gmin, które będą mogły poinformować mieszkańców (nieodpłatnie) o swoich inicjatywach kulturalnych, inwestycjach, itp., jak również do gazet lokalnych i miejskich, które mogą na naszej stronie poinformować, co ciekawego wydarzyło się ostatnio, albo wydarzy w najbliższym czasie w naszym mieście. Także każdy z Was, drodzy internauci, jeżeli chce zainteresować innych jakąś inicjatywą, działaniem, to ta strona jest dla Was.

Jak widać portal ma na celu informowanie o tym, co dzieje się wkoło nas lub w miejscach nam bliskich. Szczególnie ważny on jest dla emigracji, ludzi, którzy wyjechali za granicę "za chlebem". Jak tęskni się za krajem wiedzą ci, którzy opuścili go na minimum kilka miesięcy. Udostępniając tę witrynę, mamy nadzieję, że ulżymy im w tęsknocie za ojczyzną.

Z poważaniem
www.wkolonas.com
 

drukuj  poleć artykuł
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu
Copyright © 2008 - 2024, Alpin. All rights reserved. Projekt i wykonanie: studiostron.eu