U nas nie ma hejtów, a ogłoszenia drobne są bezpłatne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
FORUM DYSKUSYJNE
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Ślub
Monika Parcel2022-07-20 15:15:49
Jak wam idzie organizacja wesela oraz ślubu w dzisiejszych czasach? My cały czas rozmyślamy nad przygotowaniami ukierunkowanymi na przyszły rok. To jednak decyzja trudna do podjęcia bo czeka nas wiele kwestii do załatwienia. Co waszym zdaniem jest najbardziej uciążliwe?
Magda Wojtczak2022-07-26 15:26:12
Fakt, organizacja ślubu to wiele spraw do załatwienia. Szczególnie jest to trudne w dzisiejszych czasach gdy ludzie są bardzo zabiegani na codzień. W ten sposób łatwo zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu się do takich kwestii jak spisanie protokołu przedmałżeńskiego. Oczywiście w przypadku gdy decydujemy się na wzięcie ślubu kościelnego lub konkordatowego. Zwykle ma to miejsce jakieś 2-3 miesiące przed ślubem, chociaż może to być zależne od danej parafii. Najczęściej poruszaną kwestią są pytania więc warto zapoznać się z tym poradnikiem - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/protokol-przedslubny-poznaj-najwazniejsze-i-najtrudniejsze-pytania/ Jeżeli będziemy mieć świadomość tego jakie mogą paść, to możemy się na spokojnie nad nimi zastanowić. Oszczędzimy w ten sposób mnóstwo niepotrzebnego stresu.
Layla Kusnierz2022-07-27 16:14:48
Bardzo ciekawe spostrzeżenia.
Martyna Biała2022-12-28 15:38:23
Oczywiście, organizacja wesela to ogromny wysiłek jaki trzeba na to przeznaczyć. Musimy też spojrzeć jak to wygląda z perspektywy zaproszonego gościa. W pierwszej chwili z pewnościa nie mamy koncepcji tego jaki prezent wybrać. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży wybór jeżeli chodzi o pomysły. Sztuką jest by nie trafić w coś, co prawdopodobnie już państwo młodzi posiadają. Dlatego chyba uniwersalnym prezentem będzie przysłowiowa "koperta". Wtedy pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel więc nie mamy presji na sobie. Musimy pamiętać też o czymś pamiątkowym, może to być kartka ślubna - https://artyferia.pl/katalog/na-okazje-slub-kartki ręcznie robiona. To w zasadzie unikatowe egzemplarze, przygotowywane na indywidualne zamówienie.
aliss2023-01-02 09:39:17
A co z prezentami? Co według was najlepiej się sprawdzi na prezent? Wiadomo pieniążki swoją drogą, ale nie chcę iść ze samą kopertą. Mało to eleganckie... Zastanawiam się nad tym czy tutaj https://pudelkaprezentowe.pl/prezenty-na-okazje nie kupić zestaw prezentowy ze słodyczami i dobrym alkoholem. co wy na to?
czarodziejka2023-01-21 19:46:49
Oj tak ślub to ważne wydarzenie, nic dziwnego w tym, że tyle przy tym jest przygotowań itd. Jak chodzi o mnie, to teraz szukam kreację - bo nie mam jeszcze wybraną. Zastanawiam się czy nie przejrzeć sobie suknie ślubne boho , ponoć są teraz na czasie. Czy wiecie gdzie takie znajdę?
Kasia Witecka2023-06-26 08:03:11

Oj tak ślub to ważne wydarzenie, nic dziwnego w tym, że tyle przy tym jest przygotowań itd.


Tak to prawda, to ogromne wydarzenie i musi być zorganizowane idealnie. Suknie pewnie kupisz w renomowanym sklepie bez problemu, sale trzeba rezerwować też dużo wcześniej a co do auta to wynajem samochodu na wyjątkową okazję się doskonale sprawdzi więc bez problemu je załatwisz
Mariusz Niczyporuk2023-10-19 17:14:38

Jak wam idzie organizacja wesela oraz ślubu w dzisiejszych czasach? My cały czas rozmyślamy nad przygotowaniami ukierunkowanymi na przyszły rok. To jednak decyzja trudna do podjęcia bo czeka nas wiele kwestii do załatwienia. Co waszym zdaniem jest najbardziej uciążliwe?


Nie chcę się narzucać... ale do słów organizacja wesela doczepię swoją propozycję. https://www.olx.pl/d/oferta/auta-cadillac-ford-do-slubu-300zl-CID4371-IDVPqHb.html?bs=olx_pro_listing Nie jest to typowa reklama, gdyż robię to po kosztach w ramach działalności społecznej a nie gospodarczej. Jestem fanem samochodów "z duszą" i chciałbym upublicznić korzystanie z moich wehikułów. Pozdrawiam wszystkich.
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Wyszukiwarka:
  fraza:     wśród wpisów:      
 w polu:  
UWAGA: Redakcja nie odpowiada za treść wygłaszanych opini.
Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny

LEGENDA:
Wpisy robią wszyscy
Wpisy mogą robić tylko zalogowani
Dyskusja zakończona
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu
Copyright © 2008 - 2024, Alpin. All rights reserved. Projekt i wykonanie: studiostron.eu