U nas nie ma hejtów, a ogłoszenia drobne są bezpłatne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
FORUM DYSKUSYJNE
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Ogloszenia 24 – gdzie sprzedajemy i kupujemy w 2019?
kamil zal2019-02-12 05:51:12
FINANSE I BIZNES Ogloszenia 24 – gdzie sprzedajemy i kupujemy w 2019?
ByMarcin K.Opublikowane: Luty 11, 2019 SHARE TWEET COMMENT
W Internecie ogloszenia 24 to duży zakres możliwości handlu, który oferuje nam możliwość zakupu produktów często po bardzo atrakcyjnych cenach. W dobie szerokiego wyboru warto wiedzieć, gdzie możemy dziś sprzedawać za darmo i kupować w jeszcze lepszych cenach.

Allegro i OLX to oczywiście mijesca już kultowe, które są obowiązkowym miejscem do naszych poszukiwań. Czy jednak nie ma na rynku rodzimym lepszych alternatyw którym warto zwrócić uwagę? Postanowiłem to sprawdzić i przeszukać frazy typu ogloszenia 24 w celu znalazienia czegoś, co wydaje mi się ciekawe. Finalnie nie zawiodłem się.

W Polskiej sieci istnieje kilka serwisów ogłoszeniowych, które pomimo małej rozpoznawalności w sieci, żyją swoim życiem i oferują nam bardzo wygodną metodę kupna, jak i darmową funkcję sprzedaży (uważam że w dobie dzisiejszej konkurencji płacenie za wystawianie przedmiotów na ogłoszenia to kompletna pomyłka). Jeśli więc nie chcemy tracić na wystawianych przez siebie przedmiotach które często i tak nie są dużo warte, powinniśmy zastanowić się nad zmianą miejsca sprzedaży.

Lokalne rynki ogłoszeń – który wpadł mi w oko? - https://ilento.pl
Przeszukując inspirujących miejsc w internecie natknąłem się oczywiście na miasta, które mają bardzo fajne rynki lokalne i szczerze powiedziawszy właśnie tutaj można wystawiać za darmo i często o wiele skuteczniej swoje przedmioty. W aktualnym momencie najbardziej rozbudowany rynek to bez wątpienia Warszawa i Trójmiasto, albowiem te portale ogłoszeń są najbardziej rozwinięte i cieszą się dużym a właściwie największym zainteresowaniem.

Oferowane tam ogloszenia 24 to bardzo wygodna metoda zakupu, ponieważ kontaktujemy się drogą telefoniczną i tak jak w wypadku OLX mamy możliwość odbioru osobistego lub wysyłki, jeśli właściciel przedmiotu na taką formę się zgadza.

Z portali który zwrócił moją uwagę na rynku lokalnym były darmowe ogłoszenia
https://ilento.pl/c-motoryzacja , które najzwyczajniej w świecie są bardzo intuicyjne, wygodne i przyjemne w obsłudze. Tutaj również plus dla społeczności, która prężnie działa w okręgu swojego miasta i woli handlować między sobą.


Czy portale z ogłoszeniami poza OLX i Allegro mają jeszcze sens?
Temat rzeka i właściwie można tutaj wymieniać się argumentami w dwie strony. Jedni podniosą argument bezpieczeństwa, natomiast inni będą mówić o wygodzie i szybkości transakcji w momencie, kiedy umawiamy się na odbiór osobisty danego przedmiotu.

Z mojego doświadczenia w handlu mogę jednak podzielić się bardzo prostym spostrzeżeniem. Wystawiając własne rzeczy prywatne i używane o wiele łatwiej jest sprzedać coś na rynku lokalnym, bądź przy pomocy serwisów czy portali z ogłoszeniami. Nie wiem jak to działa, lecz osoby poszukujące przedmiotów najtaniej, posiłkują się właśnie pomocą takich portali.

https://ilento.pl/c-motoryzacja

Miałem okazję nie raz wyprzedawać swoją szafę i przyznaje szczerze, że wiele ofert z używanymi ubraniami wisi na Allegro miesiącami, co powoduje że widzimy po kilku miesiącach te same oferty.

Jeśli chcecie bardziej dokładnego przykładu – proszę bardzo.

Swojego czasu wystawiłem 10 koszul równolegle na Allegro i na OLX. Udało mi się sprzedać ich około 4, z czego wszystkie 4 były sprzedane przez OLX, natomiast na Allegro miałem kilka pytań i nawet jakąś tam delkarację kupna, jednakże nikt nie dokonał finalnie wpłaty ????

https://ilento.pl/c-motoryzacja

Jaki wniosek? Allegro to dobre miejsce do sprzedaży rzeczy nowych, natomiast portal ogłoszeń to najlepsza propozycja dla osób, które mają rzeczy używane i chcą robić wyprzedaż swojej szafy, albo wykonać inernetowy wzór wyprzedaży garażowej tego, czego chcemy się pozbyć.

https://ilento.pl

Jeśli zalegają Wam rzeczy typu ubrania, czy też inne przedmioty takie jak filmy, gazety czy muzyka to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wybór miejsca takiego jak ogloszenia 24 i darmowa sprzedaż. Jeśli nie sprzedamy czegoś, to dalej nie płacimy żadnych kosztów a naszym zadaniem jest jedynie odnowienie oferty co jakiś czas, co trwa dosłownie kilka sekund.
https://ilento.pl/dodaj
Ogloszenia 24 to byt ponadczasowy
Na koniec muszę przyznać że cieszę się, że takie portale dalej są z nami. Jest w nich coś magicznego, albowiem nie musimy być wielkimi kolekcjonerami, aby znaleźć tam coś dla siebie. Portale ogłoszeniowe mi pozwoliły znaleźć przykładowo czasopisma wydawane w Polsce, które już nie istnieją i właściwie byt o nich zapomniał, lecz komuś tam kurzyły się i zostały wrzucone w ogłoszenia, natomiast ja po zakupie mogłem napawać się tym, co w dzieciństwie było dla mnie wyjątkowe ????
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Wyszukiwarka:
  fraza:     wśród wpisów:      
 w polu:  
UWAGA: Redakcja nie odpowiada za treść wygłaszanych opini.
Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny

LEGENDA:
Wpisy robią wszyscy
Wpisy mogą robić tylko zalogowani
Dyskusja zakończona
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu
Copyright © 2008 - 2019, Alpin. All rights reserved. Projekt i wykonanie: studiostron.eu