U nas nie ma hejtów, a ogłoszenia drobne są bezpłatne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
FORUM DYSKUSYJNE
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
ogłoszenia lokalne-Dlaczego warto je zamieszczać
kamil zal2018-09-11 05:18:31
Ogłoszenia lokalne zyskują sobie coraz większą rzeszę zwolenników i regularnych użytkowników. Dzieje się tak nie bez powodu. Internetowe serwisy oferujące ogłoszenia lokalne to często darmowe, wszechstronne portale z ogromną liczbą stałych użytkowników.

W odróżnieniu od na przykład popularnych portali aukcyjnych, które służą tylko do transakcji kupna-sprzedaży, na stronach z ogłoszeniami można znaleźć i zamieścić niemal wszystko. Przypominają one niegdysiejsze rubryki z "ogłoszeniami drobnymi" w gazetach.Dlaczego warto ogłaszać się lokalnie?
Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, nasze ogłoszenie trafia do osób znajdujących się w naszym regionie, czyli bezpośrednio zainteresowanych ofertą. O ile w przypadku sprzedaży i kupna przedmiotów, które da się przesłać kurierem lub pocztą, nie ma to tak wielkiego znaczenia, o tyle na przykład w przypadku usług, nieruchomości, pracy czy dużych przedmiotów jak pojazdy i meble już tak. Niewątpliwą zaletą jest też długi czas publikacji takiego ogłoszenia. Zazwyczaj jego zamieszczenie jest też darmowe.

Na serwisach ogłoszeń lokalnych można kupić przysłowiowe mydło i powidło - nierzadko ogłoszenia dotyczą też sprzętów do oddania za darmo. Dużą część takich serwisów stanowią oferty pracy i wynajmu czy sprzedaży mieszkań i innych nieruchomości. Zamieścimy tu też ogłoszenie towarzyskie, możemy spróbować poszukać sąsiada o podobnych zainteresowaniach czy kompana do wspólnego biegania w osiedlowym parku. Znajdziemy kota lub psa do adopcji, korepetytora z matematyki, ekipę remontową, hydraulika, fotografa na ślub czy pracę dodatkową i wiele, wiele innych. Wszystko w naszej okolicy.
http://bit.ly/2DSEZ3i
Jak zamieszczać skuteczne ogłoszenia lokalne?
Jeśli sami chcemy coś sprzedać, oddać, wymienić się lub oferujemy jakąś usługę, czy kogoś lub czegoś konkretnego poszukujemy, prawdopodobnie sami będziemy chcieli zamieścić ogłoszenie. Jednak jak to zrobić, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i szybko dobić targu? W gąszczu anonsów czasami trudno się przebić. Skuteczne ogłoszenia lokalne wyróżnia oryginalna, jasno sformułowana, przejrzysta treść. Koniecznie bez błędów! Nie warto pisać ogłoszenia w pośpiechu. Dodatkowe kilka minut poświęcone na przygotowanie porządnej wiadomości na pewno zwróci się z nawiązką.

Niezmiernie ważny jest też tytuł naszego anonsu. Powinien być jak najbardziej konkretny. Użytkownicy stron z ogłoszeniami często przeglądają je w pośpiechu, zwracając uwagę tylko na tytuły i zdjęcia. No właśnie, te drugie też koniecznie powinniśmy zamieścić, szczególnie jeśli coś sprzedajemy, upewniając się uprzednio, że są wyraźne i dobrze pokazują nasz przedmiot czy nieruchomość.

Należy też upewnić się, że podaliśmy prawidłowe dane kontaktowe, z odpowiedzi nici, jeśli napiszemy błędny numer telefonu! Warto też poświęcić chwilę, aby znaleźć kategorię, do której nasze ogłoszenie najlepiej będzie pasowało. We właściwej kategorii znajdą się tylko osoby potencjalnie zainteresowane naszym ogłoszeniem, zwiększając jego szanse na skuteczność.

Gdzie zamieszczać ogłoszenia lokalne?
Aby nasze ogłoszenia lokalne były skuteczne, warto zamieszczać je na portalu na tyle dużym, aby trafiły do wielu odbiorców, ale też na tyle małym, aby nie zginęły w gąszczu powiadomień. W największych, ogólnopolskich serwisach, podzielonych tylko na sekcje lokalne, niejednokrotnie trzeba uiścić opłatę, aby nasz anons miał szansę być zauważonym. Dobrym przykładem serwisu dużego, ale darmowego i, przede wszystkim, stuprocentowo lokalnego jest portal www.ilento.pl. Mieszkańcy stolicy i okolic znajdą tam oferty pracy, sprzedaży czy wymiany przedmiotów, niezliczonych usług, nieruchomości na sprzedaż i wynajem i wiele, wiele innych. Dla warszawiaków będzie to idealna strona do przećwiczenia nowych umiejętności w zakresie zamieszczania skutecznych ogłoszeń lokalnych.

https://ilento.pl/dodaj
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Wyszukiwarka:
  fraza:     wśród wpisów:      
 w polu:  
UWAGA: Redakcja nie odpowiada za treść wygłaszanych opini.
Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny

LEGENDA:
Wpisy robią wszyscy
Wpisy mogą robić tylko zalogowani
Dyskusja zakończona
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu
Copyright © 2008 - 2019, Alpin. All rights reserved. Projekt i wykonanie: studiostron.eu