U nas nie ma hejtów, a ogłoszenia drobne są bezpłatne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
FORUM DYSKUSYJNE
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Salon - remont
Matusz Wojciechowski2023-05-04 15:20:02
Macie jakieś koncepcje tego jak urządzić salon? Może ktoś z was robił we własnym zakresie taki remont i podzieli się poradami :cool:
Krasucki Marcin2023-05-16 15:53:46
Informujemy wszystkie osoby i firmy, że mogą Państwo ubiegać się o pożyczkę od 10 000 zł do 85 000 000 zł w ratach miesięcznych o stałym oprocentowaniu. Kontakt przez whatsapp: +48780908237 lub e-mail: broniszmcdiusz@gmail.com
Mariusz Kaczmarek2023-05-17 22:12:17

Macie jakieś koncepcje tego jak urządzić salon? Może ktoś z was robił we własnym zakresie taki remont i podzieli się poradami :cool:


W dzisiejszych czasach ceny usług związanych z remontami wnętrz poszły bardzo mocno do góry. Nie zawsze to idzie w parze z ich jakością. Stąd też wielu amatorów wzięło sprawy w swoje ręce. Najlepszym źródłem porad będą blogi internetowe gdzie znajdziemy często też filmy z remontów. Jest tam pokazane krok po kroku jak przeprowadzić cały proces instalacji płytek. Jeżeli podłoże jest w miarę proste to możemy też skorzystać z systemu poziomowania, który dostaniemy w bardzo przystępnej cenie. Odnośnie wykończenia samej podłogi to najpopularniejszym rozwiązaniem są płytki do salonu - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczenia/plytki-lastryko/ Wystarczy zobaczyć na ilość aranżacji jakie pojawiają się na mediach społecznościowych gdzie ludzie dzielą się takimi nowinkami. Lastryko to bardzo uniwersalne wzornictwo jakie z pewnością sprawdzi się na długie lata.
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Wyszukiwarka:
  fraza:     wśród wpisów:      
 w polu:  
UWAGA: Redakcja nie odpowiada za treść wygłaszanych opini.
Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny

LEGENDA:
Wpisy robią wszyscy
Wpisy mogą robić tylko zalogowani
Dyskusja zakończona
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu
Copyright © 2008 - 2023, Alpin. All rights reserved. Projekt i wykonanie: studiostron.eu