U nas nie ma hejtów, a ogłoszenia drobne są bezpłatne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
FORUM DYSKUSYJNE
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Pożyczka pod zastaw nieruchomości dlaczego warto z niej skorzystać ?
Piotr Adler2024-05-11 09:42:55
Niezależnie od tego, jaki dokładnie rodzaj działalności prowadzisz, na pewno dobrze wiesz, że czasem potrzebny jest solidny zastrzyk gotówki. Rozwój firmy, opłacenie zaległych faktur, a może wyjątkowa okazja biznesowa – powodów jest wiele, a środków często brakuje. Pożyczka pod zastaw nieruchomości może rozwiązać niejeden problem, zwłaszcza że zapewnia ona szybką decyzję, minimum formalności i korzystne warunki dla przedsiębiorców, nawet zadłużonych.

Szybka wypłata środków – wystarczy nieruchomość!
Żeby uzyskać pozytywną decyzję kredytową w banku, często konieczna jest cała masa różnego rodzaju dokumentów, wielokrotne spotkania z doradcą, dokładna analiza zdolności kredytowej i nawet kilka miesięcy oczekiwania, które nie dają żadnej gwarancji przyznania kredytu bądź pożyczki. Nie w każdej sytuacji przedsiębiorca jest w stanie tak długo czekać, czasem tracąc w tym czasie wiele okazji biznesowych.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości, o której więcej dowiesz się na stronie pod adresem https://podhipoteke24.pl/, zapewnia szybką decyzję i wypłatę środków, często nawet w 24 godziny, maksymalnie w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Nie potrzebne są liczne formalności – wystarczą podstawowe dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość i nabycie nieruchomości, w tym niekoniecznie budynku, ale także działki budowlanej albo rolnej.

Korzystne warunki i wysoka przyznawalność
Z pożyczek pod zastaw nieruchomości firmy korzystają nie tylko ze względu na szybkość ich obsługi, ale także korzystne warunki takich umów. Bez zastawu przedsiębiorstwa często otrzymują propozycję znacznie niższych kwot pożyczek, często idących w parze z wyższymi kosztami ponoszonymi podczas ich spłaty. Wartość nieruchomości pod zastaw może znacząco podnieść wartość całej udzielanej firmie pożyczki, a nawet wpłynąć pozytywnie na jej warunki.

Nieruchomość pod zastaw jest solidnym zabezpieczeniem dla instytucji udzielającej pożyczki, która zmniejsza ryzyko z nią związane. To dzięki temu zabezpieczeniu przyznawalność pożyczek pod zastaw jest bardzo wysoka i to nawet w przypadku przedsiębiorstw, które nie otrzymały pozytywnych decyzji kredytowych w bankach.

Wpisy w rejestrze dłużników nie mają wpływu na decyzję o pożyczce
Pożyczka pod zastaw nieruchomości bywa świetnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują dodatkowych środków, jednak ze względu na aktualne zadłużenie i niską zdolność kredytową nie mogą pozwolić sobie na kolejne zobowiązania. Przy wydawaniu decyzji w sprawie takiej pożyczki inne nieuregulowane zobowiązania często nie są brane pod uwagę, co daje większe możliwości działania przedsiębiorstwom zadłużonym, w tym także w trudnych sytuacjach finansowych.

Co więcej, nawet wpisy w rejestrach dłużników takich jak KRD, BIG, BIK czy ERIF nie są przeszkodą w uzyskaniu pożyczki pod zastaw nieruchomości. Niezależnie od tego, czy przewodzisz spółce, czy może prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, wystarczy nieruchomość, lokal czy działka, żeby móc skorzystać z dodatkowej możliwości finansowania na indywidualnie i elastycznie dobieranych warunkach.
KategorieTematyStatystykaZaloguj się
Wyszukiwarka:
  fraza:     wśród wpisów:      
 w polu:  
UWAGA: Redakcja nie odpowiada za treść wygłaszanych opini.
Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wpisów bez podania przyczyny

LEGENDA:
Wpisy robią wszyscy
Wpisy mogą robić tylko zalogowani
Dyskusja zakończona
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu
Copyright © 2008 - 2024, Alpin. All rights reserved. Projekt i wykonanie: studiostron.eu